Drzwi i okna z montażem Kielce – wszystko o naszej firmie

Okna na Krakowskiej Kielce ul. Krakowska 293Witajcie w firmie Okna na Krakowskiej! Jesteśmy Partnerem Handlowym Oknoplast Sp. z o.o. i świadczymy usługi sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w branży powiązanej ze sprzedażą okien, drzwi, rolet, bram garażowych, parapetów i akcesoriów okiennych pozwala nam skutecznie działać na terenie Kielc oraz sąsiednich miejscowości. Kompleksowo obsługujemy każdego Klienta zapewniając indywidualne podejście do zleconej usługi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Kielcach. Możecie liczyć Państwo na bezpłatne doradztwo oraz uzyskanie fachowej porady w zakresie doboru odpowiedniego produktu w zależności od potrzeb i założonego budżetu. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy harmonogram działań i określimy koszty usługi. W naszym salonie wystawowym możecie Państwo dokonać wyboru materiału, kolorystyki, dobrać odpowiadające Wam wykończenie produktu.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy zapewnią profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym umożliwiającym wykonanie każdego zlecenia.

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną dostawę towaru, nieodpłatne magazynowanie zakupionego produktu w strzeżonych i ogrzewanych pomieszczeniach do czasu zaplanowania terminu montażu.

Posiadamy własną ekipę montażową, która w profesjonalny i terminowy sposób i dokona montażu okien, drzwi czy bramy garażowej w Waszym domu. Zapewniamy Klientom kompleksową opiekę posprzedażową, gwarancyjną oraz serwis na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z producentami stolarki budowlanej Aluhaus i Krispol. Sprzedajemy drzwi Wikęd, drzwi Agmar oraz okna Veka.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Wysoka jakość proponowanych produktów
  • Przystępne i atrakcyjne ceny dla klientów
  • Rzetelna i fachowa obsługa klientów
  • Nowa sprawdzona technologia

Dlaczego warto wybrać właśnie nas ?

icon-001
WYSOKA JAKOŚĆ
proponowanych produktów
icon-003
PRZYSTĘPNE I ATRAKCYJNE
ceny dla klientów
icon-002
RZETELNA I FACHOWA
obsługa klientów
icon-004
NOWA SPRAWDZONA
technologia

Okno Perfekt - Kielce ul.Krakowska 293

Okno Perfekt - Kielce ul.Krakowska 293

Okno Perfekt - Kielce ul.Krakowska 293

Okno Perfekt - Kielce ul.Krakowska 293